O nás

Ve společnosti GEDEX nabízíme geodetické služby klientům po ČR už patnáct let. Zvládneme pro Vás zpracovat geometrický plán, vytyčit hranice pozemku nebo třeba zpracovat polohopisný a výškopisný plán pro Váš projekt. Díky našim dlouholetým zkušenostem od nás pokaždé dostanete precizně odvedenou práci perfektní ve všech detailech. Perfektně se vyznáme nejen v technické stránce naší práce, ale udržujeme si podrobný přehled také o administrativních a legislativních záležitostech, které se s ní pojí. V našem týmu najdete jen kvalifikované profesionály, kteří Vám v každé situaci zvládnou poradit a pomoct Vám s orientací ve všech zákrutách našeho oboru. Nezáleží na tom, jestli si naše služby objednáte soukromě, nebo pro svou firmu, jestli se chystáte kolaudovat, nebo od nás teprve potřebujete některé podklady pro započetí Vaší novostavby. Náš servis bude v každém případě ušitý na míru všem Vašim potřebám a uděláme maximum pro to, aby Vám spolupráce s naší společností vyhovovala.

Co konkrétně v nabídce společnosti GEDEX najdete?

  • Zpracování geometrických plánů je těžištěm práce každého geodeta a jde napříč mnoha různými službami a záměry klienta. Geometrický plán je nutnou součástí dokumentace, kdykoli potřebujete realizovat zápis do katastru nemovitostí. Potřebovat jej budete třeba při řešení věcného břemena, zaměření novostavby nebo nově realizované přístavby, při veškerých změnách hranic pozemku i při mnoha dalších příležitostech.
  • Přímo v terénu pro Vás provedeme vytyčení stavby nebo vytyčení hranic pozemku. Vytyčení stavby budete potřebovat před započetím jakékoli novostavby pro zajištění její správné polohy a vzdálenosti od hranic pozemku. Jako podklad použijeme vybrané dokumenty z Vaší projektové dokumentace. Vytyčení hranic pozemku v terénu využijete třeba při výstavbě oplocení nebo při prodeji pozemku. Hranice Vašeho pozemku vytyčíme na základě aktuálních podkladů z katastru.
  • Zaměření novostavby je nutným krokem pro její zápis do katastru nemovitostí. Stejně tak musíte zaměření skutečného stavu absolvovat i po realizaci přístavby. Výstupem našeho zaměření bude geometrický plán, který následně použijete jako podklad pro kolaudaci či zápis do katastru nemovitostí. Zaměřujeme také inženýrské sítě.

Další služby:

  • bodová pole (stabilizace bodu, zaměření polohy a výšky bodu, výpočet souřadnic a výšek)
  • poradenství v katastru nemovitostí
  • radonový průzkum
  • hydrogeologický průzkum (hloubka podzemní vody, propustnost hornin, směr a rychlost proudu podzemní vody)
  • zhotovení map a 3D profilů terénu
  • měření deformací a posunů objektů

Zavolejte a dejte nám vědět, jak byste si naši spolupráci představovali, nebo si nechte poradit na jakákoli témata, která s našimi službami souvisí. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni!