Ve společnosti GEDEX pokrýváme kvalitními geodetickými službami celé okolí Příbrami, Benešova nebo okresu Praha-východ. Abychom našim klientům spolupráci s naší společností co možná nejvíce usnadnili, provozujeme pro ně tři kanceláře: jednu v Příbrami, dvě v Benešově. Vyberte si tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat, a domluvte si s námi osobní setkání! Všechny dotazy i objednávky přijímáme na následujících kontaktních spojeních.

Kancelář Příbram

Čs. Armády 2, 261 01 Příbram IV
mobil: +420 777 204 725
mail: jaroslav.hacha@gedex.cz

Kancelář Benešov-sever

Přestavlky u Čerčan 63, 257 23 Přestavlky
mobil: +420 777 204 725
mail: benesov@gedex.cz

Kancelář Benešov-jih

Pičín u Jankova 13, 257 03 Jankov
mobil: +420 777 204 725
mail: benesov@gedex.cz

Webové stránky

gedex.cz
geodetbn.cz

Za dlouhá léta svého fungování jsme ve společnosti GEDEX nasbírali velkou spoustu zkušeností i stovky spokojených klientů, kterým v oblasti geodézie dlouhodobě poskytujeme kvalitní, odborně podložené služby. Budeme rádi, pokud se k nim připojíte i Vy!

Kde nás najdete v Příbrami

Ve společnosti GEDEX nabízíme kvalitní geodetické služby klientům v celém okolí Příbrami, Benešova a východního okraje Prahy. Ať už budete potřebovat vytyčit novostavbu nebo zpracovat geometrický plán, rádi přijedeme až k Vám. Ještě před započetím spolupráce se ale kdykoli můžete přijít domluvit na detailech naší spolupráce nebo si ve spletité oblasti geodézie nechat poradit přímo v jedné z našich tří kanceláří. Provozujeme je v Příbrami a ve dvou obcích nedaleko Benešova, Přestavlkách a Jankově. Protože nemáme fixní provozní dobu, doporučujeme Vám nám před návštěvou zavolat, abyste se ujistili, že se Vám budeme moci plně věnovat.

Naši kancelář v Příbrami najdete v ulici Čs. armády, de facto na přilehlém kruhovém objezdu. I když není možné zaparkovat přímo před budovou, hned za dalším výjezdem z kruhového objezdu najdete parkoviště, které během své návštěvy budete moci využít. Dobrou zprávou pro všechny, kdo nejsou přímo z Příbrami, je i blízkost místního autobusového nádraží, odkud se k nám pěšky dostanete sotva za pět minut. Z dalších částí Příbrami se k nám můžete dostat také některou z autobusových linek zastavujících na zastávce Pragovka, která je v porovnání s autobusovým nádražím na opačné straně, ale stejně jako ona pouhých pár minut cesty od nás.

Kancelář určenou pro klienty ze severních částí a okolí Benešova najdete v Přestavlkách u Čerčan. Jde o obec asi dvacet kilometrů od Benešova. Sídlíme tu jen kousek od místního obecního úřadu a takřka naproti zastávce, kam Vás několikrát denně zavezou autobusy z Benešova i dalších okolních obcí.

Druhá benešovská kancelář, která zajišťuje služby pro klienty na jih od Benešova, se nachází v Pičíně u Jankova, něco přes dvacet kilometrů od samotného Benešova. V Pičíně sídlíme v budově na severním břehu místního rybníku, pár kroků od místní autobusové zastávky i kapličky.

Ať už se rozhodnete navázat spolupráci s kteroukoli z našich poboček, věříme, že Vám naše služby budou vyhovovat!